NPÚ ocenil městskou část Praha 2 za obnovu Havlíčkových sadů.

V kostele sv. Floriána, v Ústí nad Labem – Krásném Březně, byly v úterý 15.9.2015 vyhlášeny výsledky 2. ročníku Ceny Národního památkového ústavu Patrimonium pro futuro. Ocenění získala ve své kategorii Obnova Havlíčkových sadů v Praze 2!

16.9.2015

V kostele sv. Floriána, v Ústí nad Labem – Krásném Březně, byly v úterý 15.9.2015 vyhlášeny výsledky 2. ročníku Ceny Národního památkového ústavu Patrimonium pro futuro. Ocenění (symbolizované stříbrnou plaketou) získala ve své kategorii Obnova Havlíčkových sadů v Praze 2!

V kategorii Obnova památky, restaurování (hodnotící příkladné a zdařilé restaurování kulturní památky či její části, výtvarného díla, uměleckořemeslného díla apod.) byla oceněna Městská část Praha 2 za obnovu Havlíčkových sadů a restaurování a zhotovení kopie sochy Neptuna.

Veškeré informace o ocenění naleznete na webových stránkách Národního památkového ústavu - odkaz zde: Ocenění za pozitivní počiny a příběhy památkové péče.

Naše společnost k tomuto ocenění městské části Praha 2 gratuluje. A jsme rádi, že jsme se mohli na záchraně této unikátní kulturní památky, z pozice generálního zhotovitele stavby, podílet. Základní informace o obnově Grotty najdete mezi našemi referencemi zde: Odkaz na referenční zakázku: "Rekonstrukce Grotty - Havlíčkovy sady".


 

 


Na výpis aktualit

 

Kontaktujte nás

Jsme tu pro Vás