Rekonstrukce objektu Kulturní památka Stará pošta

Místo:
Praha - Běchovice
Termín zahajení:
10/2016
Dokončení a předání:
07/2018
Finanční objem stavby:
57,2 mil. Kč bez DPH
Objednatel:
Městská část Praha – Běchovice
Zhotovitel:
INGBAU CZ s.r.o. - generální zhotovitel stavby

Hlavní provedené činnosti:

Stavební práce zahrnující: sanaci veškerých původních zdí, kompletní rekonstrukci všech areálových inženýrských sítí (vodovod, kanalizace, plynovod, elektro), dostavbu objektu v jihovýchodní části, rekonstrukci nádvoří a přestavbu střední stodoly na víceúčelový – společenský prostor. Součástí byly sanace, bourání, zemní práce, práce HSV, hydroizolace, tepelné izolace, úpravy povrchů vnitřní i vnější, sadové úpravy. Dodávka a montáž výplní otvorů, ZTI, ÚT, elektroinstalace, hromosvodů, VZT, EPS, gastrotechnologie, mobiliáře, závlahového systému, technologie vodního prvku mlžení a osazení uměleckých prvků.

Údaj o charakteru objektu:

Stavba občanské vybavenosti. Národní kulturní památka zapsaná v Ústředním seznamu kulturních památek (Číslo rejstříku ÚSKP: 20339/1-1971) – „zájezdní hostinec na Staré poště“.

Jedná se o objekt původního selského stavení v samém centru městské části Praha - Běchovice, původně využívaný jako přepřahací stanice pro poštovní vozy na cestě mezi Prahou a Kolínem. Nyní areál slouží jako kulturně-společenské centrum.
<< na seznam referencí

 
Jsme tu pro Vás